Destek Hattı:

0 530 044 21 01

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Sercan Usta İzmir 35 Duvar Kağıdı ; 2010 yılından bu güne , ithal ve yerli dekoratif duvar kağıtlarının satış ve uygulamasını yapmaktadır. Sektörle ilgili gelişmeleri yakından takip ederek, kendi sisteminde en uygun zamanda uygulanabilirliğini sağlayarak, müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde karşılayan ve kendini sürekli geliştirmeye odaklanmış hızla büyümeye devam etmektedir.

Duvar kağıdı uygulaması kısa sürer. Kısa sürede tamamlanır ve zengin mekanlar oluşturur. Duvar kağıdı ev dekorasyonu ve çeşitliliği ve renk desen yelpazesi fazladır. Duvar kağıdı su geçirmez ve nemden etkilenmez, alev almaz. Duvar kağıdı uygulaması kolaydır. Uygulama sırasında temizlikte kolaylıklar sağlar. Duvar kağıdı desenli ve renkli dokuyla duvarlara zengin kalite ve zengin görünümler sunar. Duvar kağıdı boya badana gibi bir kaç senden bir yapılmaz. En az on sene kullanılır. Duvar kağıdı ekonomiktir. Sizlere yaşadığınız mekanlar için yepyeni bir ferahlık sunuyoruz. Duvarlarınızı, duvar kağıtları ile kaplatarak bambaşka mekanlar yaratabilirsiniz.

iZMİR35 Duvar Kağıdı Amacımız duvar kağıdı ustası adıyla çıktığımız bu yolda kaliteli, temiz, hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktır. Bize işini veren her müşterimizle sorunsuz çalışmak, tanıştığımız her müşterimizin çevresini de kazanmak ve müşteri potansiyelimizi artırmak amaçlarımızdan biridir. Bizim en büyük referansımız bir önceki yaptığımız işimizdir. Müşterimizin bizi dostlarına arkadaşlarına ve sevdiklerine tavsiye etmesini sağlamaktır. Biz biliyoruz ki herkes sevdiklerine güvendiği kişileri tavsiye eder. İzmir 35 Duvar Kağıdı olarak tek hedefimiz iş bitiminde bir sonraki işte görüşmek umudu ile ayrılmaktır. Müşteri memnuniyeti bizim en önem verdiğimiz unsurdur.

E-Bülten Kayıt

Firmamızdan haberder olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.

Whatsapp Destek

Sercan MAZA

Merhaba

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim Efendim?